| Alex272000 a întrebat:

Salut TPU,vreau sa ii dau unei fete de care imi place o floare, ma gandeam la un trandafir rosu...Dar nu stiu ce sa ii zic cand o sa ii dau acea floare. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Îi spui ceea ce simți și cât de importantă este pentru tine.
Mi-aș dori și eu să primesc o floare, chiar îmi doresc și eu atenție. Dar, cer deja prea mult.

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu-i spune nimic, doar da-i trandafirul si pup-o pe obraz.

| sabin89 a răspuns:

Nu e recomandat. Sa te duci asa hodoronc-tronc su o floare. Incearca alte cai de a te introduce. Floarea sa vina mai tarziu.

| SkyPilot a răspuns:

Trandafirul e perfect. O floare frumoasa pentru fata cea mai frumoasa happy