| Ivan96 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu ceva. Dintr-un timp iubita mea este foarte rece cu mine mai de mult eram cei mai buni prieteni posibili faceam orice unul pentru altul ciudat pentru o relatie la varsta de 15 ani dar eram apropiati simteam ceva unul pentru altul iar acuma din ultima vreme ceva scade in continuu atentia ei asupra mea este rece abia de mai scot un buna de la ea.Eu ca si persoana sunt extrem de sensibil si am o stare ciudata fizica in fiecare zi imi bate inima cu un puls alert si am o senzatie de fluturi in stomac ceva aerian sunt trist mereu sunt de nerecunoscut cel mai bun sfat primeste funda sau eventual un id de messenger sunt deschis la discutie merciwinking

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Vei fi si mai trist daca refuzi sa accepti ca fata a iesit deja din relatie,vrea sa fie libera si pentru ca nu vrea sa te raneasca iti da de inteles prin gesturi,nu prin vorbe.
Lumea si viata sunt in plina miscare,nimic nu e batut in cuie si nimic nu tine o vesnicie, casniciile de-o viata se termina cu un divort, relatiile cu despartiri, adapteaza-te.
Cu cat o faci mai repede, cu atat mai bine pentru tine!

| DoriKat a răspuns:

Poate nu se mai simte atrasa de tine, poate a intervenit monotonia intre voi.
Incearca sa o recuceresti, sa faceti lucruri noi impreuna, sa va redescoperiti. Succes!

| cezarmarica a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva, parerea mea este sa luati o pauza, sau sa nu ii mai acorzi atentie asa mare o perioada de o saptamana, daca procedeaza la fel, numai are rost sa complici lucrurile te desparti de ea ca doar nu e ultima!