| Millis a întrebat:

vreau sa va spun ca imi place de un baiat, si i-am spus acest lucru, si l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine, dar el a spus ca ii pare rau dar nu vrea acum relatii. Suntem buni prieteni si ma inteleg bine cu el, dar nu vreau sa ma las pana nu voi fii cu el. Credeti ca e bine? sa mai sper, cred ca si el ma place, pentru ca am vazut cum se uita la mine si cum vorbeste cu mine. spuneti-mi dupa voi, credeti ca ma place? FUNDOI!

6 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Din moment ce nu a vrut o relatie cu tine, nu cred ca te place. Asta e realitatea.

| Bibutzu a răspuns:

BUNA!

poate l-ai speriat cu intrebarea ta si de atunci prefera sa te ocoleasca decat sati vada privirea. multi baieti fac asa din lasitatea de a da o explicatie.cat despre raspunsul lui la intrebarea ta eu cred ca :ori a suferit dintr-o relatie anterioara si nu vrea sa fie ranit.ori nu vrea o relatie cu tine deoarece Nu te place.ori nusi doreste o relatie cu tine de frica sa nu-ti piarda prietenia.laughing

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Te place! Dar te-ai gandit poate ii este frica sa fiiba cu tine? Poate nu vrea sa stea cu tine si dupa sa sufere! Noroc si nu te dezamagi daca e sa fiiba al tau al tau va fi doar are nevoie de timp sa se gandeasca daca vrea sa-ti zicatongue

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Da cred ca te place daca se uita asa la tine. Dar poate nu vrea sa strice o relatie asa de buna de prietenie cu o relatie de dragoste.
Poate nu vrea sa va certati niciodata pentru ca tine la tine.
PaPa Pup

| Millis explică:

@Ella, e prima lui relatie big grin

| octavianserbulea a răspuns:

O sa stea cu tine in viitorul apropiatwinking i-ai spus pe fata si acest lucru o sa-l incante si o sa-i dea de ganditwinking