| OlGuTsIkA_3343 a întrebat:

Salut tuturor.Acum doresc sa va cer ajutorul ca chiar nu stiu ce sa mai fac.Deci la sfirshitul lui iunie anul acesta am fost la o tabara de odihna pe 10 zile.Acolo mi-am facut iubit.La tabar totul era bine mereu impreuna mereu de mina. Dupa ce am venit acasa ne-am vazut la 2 saptamini dupa terminarea taberei si gata. M-ai mult comunikam pe siteuri de socializare, vb la telefon.Eu nu am avut internet si nici minute la mobil si stiam ca nici el nu avea minute la mobil.Nu am avut internet 2 zile miercuri si joi.Joi seara mi-a sunat bunika ca sa ma duc la ea si fiindca nu aveam ce face acasa si am plecat la ea. El vineri seara mi-a sunat dar eu eram afara si nu am auzit telefonul. Duminica dumineata tata a intrat pe profilul meu la un site de socializare ca sa vb cu sora me. El mi-a scris "salut"daca era tata nici nu a citit mesajul.Cind am venit acasa am vazut si i-am raspuns dar deja ma intreba o fata"ce gata cu X"eu am zis ca nu dar ea zice ca dar de ce el mi-a spus ca gata? Eu am ramas tablou nici nu stiam ce sa mai spun.Si i-am scris ca daca nu are incredere in mine si daca vrea el hai atunci sa raminem numai prieteni si el a spus ok. A 2 a zi ma intilnesc cu o colega de-a mea de clasa si ma intreaba de ce m-am despartit iar eu i-am povestit toata povestea. Ea spune"Eu am vb simbata cu X si el a spus ca tu nu vrei sa ii raspunzi la mobil si nici nu vrei sa ii scrii inapoi si el de-am nu stie ce sa faca". Am uitat sa mentionez de la inceput el traiesc la vreo 10 km departare de mine intr-o comuna linga orashul meu si nu prea are autocar cu ce veni.Inka nu stitsi partea cea mai rea.Ieri la 4 zile dupa ce ne-am despartit am vazut ca deja e impreuna cu alta.Am aflat din niste surse ca le petrecea pe altele acasa dar eu nu stiam nimic.Nu am prieteni in komuna ceea si acum dupa 2 luni o persoana in care ai avut deplina incredere afli ca s-a prefakut si ca el este altul tot acest timp.nu stiutiu cum sa trec peste asta.Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| vicky09gui a răspuns:

Pai adevarul este ca te-a jucat pe degetul mic, daca s-a combinat cu alta asa de repede de la despartire inseamna ca niciodata nu a avut intentii serioase fata de tine cel mai bine ar fi sa il dai uitarii

1 răspuns:
| alylove15 a răspuns:

Totusi u ai gresit.adica la telefon nu i-ai raspuns si nici pe site nu ai vorbit cu el.chiar daca era tatal tau putea sa ii scrie ca nu esti u si ca e tatal tau.Adica pe bune pune-te in locul lui, tu nu te-ai fi suparat? eu cred ca ai fi facut la fel.si in legatura a e cu altcineva nu stiu ce sa spun poate face asta doar ca sa te uite...sau poate nu a simtit nimic pentru tine.aceste 2 posibilitati sunt.