| nooolimits a întrebat:

Salut tuturor. deci am o intrebare la care cred ca numai fetele pot sa raspunda, deci am vorbit cu o fata care ne cunoastem de cand eram mici dar ii plecata din tara si am zis cand o sa vina, sa ne intalnim si a fost de acord ( o zis ca de cand astepta asta sa o invit ca de mic ma place ), toate bune si frumoase, am discutam in seara aia cam 2-3 ore pe Facebook si apoi am zis ca discutam maine dimineata, bai eram in culmea fericirii, dar a doua zi i-am trimis mesaj si nu imi raspunde dar i-a pare ca nu l-a vazut apoi i-am trimis mesaj din nou mai pre seara tot asa, dar ea ii tot online si pune fotografii si altele. Si am discutam cu fostul care il cunosteam si o zis ca la el ii raspundea la 4-5 zile ii era cam in aceeasi situatie si o zis ca nu merita. Voi ce spuneti, ce ar trebui sa fac? (pareri)

4 răspunsuri:
| Anonimplaygirlls a răspuns:

Noi fetele când ne place de un băiat și mai ales ne si baga in seama, cautam sa i răspundem cât mai repede si eu îi dau replici la care sa poate sa continue. Părerea mea este să o lași, gasete pe altcineva, e posibil să si bată joc de tine.
Multa bafta!

| Maria_Adina_2000 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu pui la suflet si sa cauti o fata care isi face timp pentru tine...nu sa te ignore cu saptamanile. Bafta, ai grija de inima ta!

| neIIu a răspuns:

Cunosc situatia ))
joaca-te cu ea... Nu fi insistent, oricum o sa iti raspunda, nu te grabi sa ii raspunzi. puneti masca si nuui arata ce simti!

| izabellina13 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa astepti, adica poate nu iti va raspunde asa tarziu si daca o va face atunci spune-i asta, poate iti va da un raspuns. Bafta!