| bitzi a întrebat:

Salut tuturor! Oare ma place sau nu? Deci, sa va spun povestea mea:imi place de un baiat de aceeasi varsta cu mine si vorbesc cu el pe mess aproape in fiecare seara.Am vorbit o data cu el si mi-a zis ca sunt draguta si ca se simte foarte bine cand vorbeste cu mine( a mai zis ca de cand vorbeste cu mine intra mai des pe mess) si ca i-ar placea ca prietena lui sa fie exact ca si mine si apropo la scoala se uita in fiecare pauza la mine si ma saluta si imi zambeste.Ma place oare?

Răspuns Câştigător
| mamasita95 a răspuns:

Heii happy. pai dupa cum se poarta cu tine eu zic ca te placehee hee... poate nu are curaj sa-ti spuna ce simte dar cu siguranta simte ceva pentru tinehee hee. ai putea sa-i supi tu ca il placi ( daca nu stie ) si poate iese ceva frumos happy bafta :*

funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu stiu... poate ca da.Asa da de inteles.De ce nu il intrebi? Sau de ce nu ii spui ca il placi?
Afli mai usor asa.

| alina_7878 a răspuns:

E posibil... niciodata nu iti poti da seama ce e in inima cuiva... dar totusi tu esti singura care isi poate da seama happy

| ExciteMind a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu! Da! Astept fundahappy happy happy happy happy happy

| Spanac a răspuns:

Eu cred ca da.big grin Si colegul meu de banca se uita intruna la mine.Doar ca in timpul orei.Si ma ia cu frigul.Brrr! Si profesoara ii da o creta in cap.

Oricum eu cred ca te place big grin Spune-i ca il placi! 100% Ii place de tine!

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cu siguranta da te place

| adela_9329 a răspuns:

Buna... din cate ai zis se pare ca da