| ana09234 a întrebat:

V-am mai scris pe acest site si va multumesc la toti care m-ati raspuns la intrebari! Am o problema cu iubitul meu(pana acum cateva ore caci ne-am despartit)noi n-am mai despartit de multe ori dar asta a fost definitiv.Nu inteleg cand suntem impreuna vb frumos cu mine si cand ne despartim nu mai vrea sa auda de mine pana nu-i fac pe plac am incercat sa-l sun dar nu vrea sa raspunda eu il iubesc enorm...Eu cred ca daca ma iubea se comporta altfel noi ne-am certat din cauza lui pentru ca a vorbit cu niste fete pe facebook! Oare ma inseala? Sau nu ma mai iubeste? Va rog ajutati-ma! Multumesc

Răspuns Câştigător
| nicol20 a răspuns:

Buna hai sa iti spun ceva si eu cu barbatul meu ne certam aproape zilnic tinand cont ca nu suntem unul langa altul ca asa este siyuatia dar vb zilnic la telefon foarte des.chiar daca eu sau el greseste fac pe ambitioasa si nu il caut dar pe urma tot te va cauta. iti dau un singur sfat daca este pentru tine te va cauta si vei fi cu el gandeste-te ca poate nu te merita, iar daca te iubeste te va cauta.Mult noroc bafta

3 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Timpul le va rezolva pe toate. daca dupa o pauza, nu va veni el la tine, sa-mi zici caine. el se preface ca te tine la degetelul lui, de fapt e chiar invers. si nu vrea ca tu sa afli. doar stai cu ochii pe el. Sigur el vine primul la tine. bafta.

| doc69 a răspuns:

In primul rand clar nu te respecta, comunicarea este extrem de importanta si daca nu se intampla astfel poti sa il trimiti naibii

| StorrY a răspuns:

Chiar daca iubesti uneori e nevoie de o pauza, dar in cazul dat nu cred ca el vrea o pauza doar are nevoie sa mai vorbeasca cu cineva... de aceea schimba si alte vorbe cu cei din jur.