| ViorelM a întrebat:

Salut, vorbesc cu o fata pe wapp si am intrebat-o daca vrea o relatie cu mine si a zis ca vrea, si cand a vorbit cu un prieten pe Skype i-a spus ca sunt doar bff si acum de cand am aflat nu imi mai da mesaje deloc. Trebuie sa o bag eu in seama si de abia daca zice 2 cuvinte. Prietenul meu s-a certat cu ea si a spus ca nu ma mai lasa in anturaje d-astea. Mi-a distrus sentimentele, ce fac?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Jalnic cum te milogesti de ea sincer

| Violleta2022 a răspuns:

Vorbeste cu ea, nu cu noi!
Ea este singura care trebuie sa te lamureasca, cum sta treaba intre voi doi!

| LoveSleep a răspuns:

Dacă erai Viorel Lis si nu Viorel M, acum nu mai aveai problema asta.

Ignor-o puțin, o să vină la tine ca virginele la islamiști după moarte.