| darknight88 a întrebat:

Salut,vreau niste idei de cadouri de 8 martie, in jur de 100 roni, ceva semmnificativ.Cea mai buna idee dau funda! Mersi

5 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Un vibrator si raman bani de o bere cu baietii.

| cineva666 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

laughing)))))) esti nebun

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru cineva666):

Vai mersii, esti o dulce laughing m-am inrosit tot laughing

| cineva666 a răspuns:

Depinde cui vrei sa oferi happy

| Isolde a răspuns:

Daca iubeste dulciurile atunci un cadou dulce ar trebui sa fie perfect, desigur flori si in buchetul de flori poti sa pui ciocolate. Spre exemplu http://i.imgur.com/PbDtUxa.jpg insa buchetul mai mare si ciocolate nu doar la suprafata dar si in interior. Si de asemenea poti sa-i iei un martisor fain, daca tot e martie. Nu te gandi la parfumuri sau chestii de machiaj ca fetele is pretentioase la asa ceva. Bafta!