| xxxname a întrebat:

Vreau sa aflu raspunsul de la fete: Ce isi doresc ele de la un baiat care se intilneste cu ea?

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Sa vedem... sa fie sincer, destept, frumos, repectuos cu fetele si sa faca el primul pas nu eu.

2 răspunsuri:
| cosmina05 a răspuns:

Cred ca depinde si de varsta care o are fata...eu am 18 ani si am deja o relatie insa mi-am dorit mereu ca baiatul sa fie sincer si cu bun simt.

| Scumpitza a răspuns:

Sa arate frumos, sa ma respecte, sa vorbeasca frumos si sa fie sincer.