| AlexMAV a întrebat:

Vreau sa fac dragoste cu prietena mea. Amandoi avem 18 ani. Vreau sa stiu pe care-l va durea mai tare. Am auzit ca la baieti doar la inceput putin, dar la ea doare mai tare. Am s-o iau usor. Apoi care e probabilitatea ca ea sa ramana insarcinata daca eu folosesc prezervativ? Apoi cum aleg prezervativul potrivit? Sa-l cumpar din super-market sau farmacie?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvirginarea unei fete care nu a practicat deloc masturbarea intravaginala, este destul de dificila si va necesita foarte multa atentie, tandrete si neaparat un preludiu cat mai lung pentru realizarea unei relaxari maxime si umezirea cat mai intensa a vaginului. Folosirea prezervativului este foarte indicata deoarece previne o sarcina nedorita si de asemenea se reduce intro mare masura durerea (chiar de cateva ori) pricinuita de penetrare. Prezervativele se pot achizitiona atat de la supermarket-uri cat si de la farmacii. Ar fi indicat sa-ti cumperi mai multe prezervative de marime potrivita iar in cazul in care nu stii care ar fi marimea corecta cumpara 2 marimi notate prin "M" si "L" sau marimile "53" si "57". Succes.

| Emilian65 a răspuns:

La primul act sexual veti avea amandoi dureri. Mai slabe tu ca baiat si mai intense ea ca fata. Daca o faceti protejat, nu sunt pericole de sarcina. Cele mai sigure prezervative sunt cele de la farmacie, pentru ca sunt avizate Ministerul Sanatatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tara il va durea pe taica-su. Si daca afla, cel mai tare te va durea pe tine...