| anonimhdbsnx a întrebat:

Salut,vreau sa ma masturbez, sunt băiat si îmi e frica ca ma doare, ce simți când te masturbezi dau funda

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Te simți foarte bine. Dar e posibil ca primul orgasm să te ia pe nepregătite. Nu te speria și nu intra în panică atunci când vei avea o senzație de neoprit și ceva lipicios va țâșni puternic din penisul tău.
De la următoarele nu va mai fi la fel, o să știi ce vine, și când vine, și doar asta o să vrei o vreme.

6 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Mustrări de conştiinţă.

| corbulalbrosu a răspuns:

In general se simte placere, insa aceasta senzatie se poate transforma in durere in cazul in care masturbarea devine prea violenta sau prea indelungata.

| Emilian65 a răspuns:

Ca esti in al noualea cer.

| WatGordol a răspuns:

Daca iti bagi o caramida in cur iti garantez ca nu o sa te doara.

| Yey123 a răspuns:

... laughing
E ca un drog, la inceput faci asa ca iti place dupa aia nu te mai poti abtine si faci de 1-4 ori pe zi. Nu te apuca.