| mihaela_3003 a întrebat:

Salut vreau sa va cer sfatul, imi place de un baiat da nu neam vazut niciodata in realitate vorbim pe odno, nu sunt convinsa in ceea ce spune el, spune ca ma iubeste dar eu nu stiu de ce am dubii catre el.de multe ori am senzatia ca ma minte. ce imi puteti sugera?/

5 răspunsuri:
| mystik a răspuns:

Salut, exagereaza la sigur cind spune ca te iubeste, dar exista probabilitatea sa il atragi fizic tu si el pe tine, ramine de vazut ce va ieshi dupa ce va veti vedea, eu as zice sa nu-ti face prea mari sperante, posibil sa te dezamagesti in el, poate el nici nu e tipul drept care se da sau poate e fata si face misto de tine...fii mai realista si ashteapta sa va intilnitzi abia atunci vei putea sa tragi concluzii si sa vezi daca poti avea incredere in el sau dubii in ceea ceti marturiseshte.multa rabdare si succese

| nely19 a răspuns:

Eu zic sa nu ai prea multa increderewinking, oricum daca zici ca vb de ceva timp cu el. tu ar trebui sa fi in masura sa decizi, de ce nu vb sa va intalniti totusi face to face, sa iesiti la un suc sa va cunoasteti mai bine? Noi ne dam aici cu parerea dar tu singura trebuie sa iei o decizie:X:*
BAFTA

| GdX a răspuns:

Cum e aia iubire pe internet? Daca nu l-ai vazut vreo-data? Te iei dupa ce spune? Doamne ce copil esti.

| Same.User a răspuns:

Eu nu inteleg cum vine iubirea prin internet? Te indragostesti firele din fibra optica? Intr-adevar vezi poza cuiva, te atrage fizic, e de la tine din localitate, iesi la un suc/cafea, te cunosti cu persoane respectiva. Atunci poate ca incepi sa pui bazele unei relatii...
Mai intreb ceva in gluma, e din Zair? happy

| Fleur a răspuns:

Nu exista iubire online. Sunt niste chestii pe care le simti, intr-adevar. dar in niciun caz iubire! De ce nu te intalnesti cu el? Daca el evita chestia asta inseamna ca ascunde ceva.