| Andrei200149 a întrebat:

Salut, vreau sa va pun o intrebare deci, am 17 ani am avut prima relatie sexuala la 15 ani si a fost foarte greu sa va explic, nu mi se scula in totalitate. cand sa o bag inauntru murea/ Credeam ca cum sunt virgin e chestia asta, dupa cateva incercari din astea am reusit sa duc actul sexual la bun sfarsit dar nu aveam erectie, imi era semi sculata cum se zice. Acum de ceva timp am mai avut relatii sexuale cu diferite fete frumoase, atragatoare si am patit tot la fel. Tin sa mentionez ca daca ma uit la un film porno singur mi se scoala instant in stare de erectie, dar cand sunt cu o fata nu se poate, daca se poate un sfat.

Răspuns Câştigător
| antonimilk a răspuns:

Probabil îți teamă și frică sau ai emoțiile alea care te macină in vreun fel...
Poate nu e excitația suficient de mare, asta tine de ea dar si de tine.
Sau poate te grăbești mult și e normal.

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Dacă ai fi așteptat să te maturizezi complet, nu atât fizic, cât mai ales psihic, nu ai mai fi avut astfel de probleme.