| Dencik21 a întrebat:

Salutare
A mai folosit cineva testolan?
Mi-a fost recomandat pentru a obține o erecție mai buna când este nevoie,deoarece mereu când se ajunge la sex încep a tremura,greu obțin o erecție și chiar dacă obțin,după ce termin, durează in medie 5 minute,nu se mai sc*ală la a doua partida l, nemaivorbind de a treia????
Am 21 ani!
Dau funda????

2 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Cand ti se scoala te goleste de sange si incepi sa tremuri dupa care nu te dezechilibrezi si cazi in fata? Esti dezechilibrat se xual.

| Jonathan1900 a răspuns:

Daca folosesti, organismul tau va sintetiza si mai putine substante care sa iti creeze erectia. Pentru ca va fi obisnuit sa ii dai testolan. Deci nu mai fi păpuşel si lasa tremuratul si poate isi va reveni si erectia. dar esti prea tanar sa iei din astea