| Marayana a întrebat:

Salutare,
Am 14 ani, si imi place de un tip enorm de mult, am fost cu el 1 an si jumate, pe urma s-a despartit de mn
am plans dupa el si uitasem de el pentru o vreme si dintr-o data l-am vazut, mi-a placut din nou....in fine
Cum pot sa aflu daca ma mai place?

Răspuns Câştigător
| xCriis a răspuns:

Poti sa-l intrebi happy... dar nu-l iei din prima "ma mai placi? " :-)) incepi si tu cu "ce mai faci, cum mai esti "... FundaaA?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stii.el tea pasarit dupa primul contact sexual fiindca tu esti minora iar el e mai mare decat tine cu cativa ani.nu-i trebuiesti.e trist da adivarat.asa patesc gasculitele cele naive.

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

A zis ceva de contact sexual fata?
Sau ești tu relativ paralel cu punctuația și formularea, de nu am priceput eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

Trixie? in toate cazurile, nu e nevoie sa zica cineva de contact sexual.are 14 ani,e mare, ia decizii, nu se intelege cu mama si tata, si si-a inceput viata sexuala, fiindca il iubea mult si sa intelegeau bine.fostele mele prietene, care aceau viata sexuala inceputa, aveau-13-14-14 15 ani.si sant doar cateva.da tu cati ani ai de faci pe nestiutoarea? ca dupa fotografie pari mai marisoara?

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

19 ani, și nu fac pe neștiutoarea, crede-mă. laughing eu susțin sus și tare ce păreri am și le spun pe șleau. Nu zic că nu sunt fete care nu au făcut-o la 14-15 ani, cunosc și eu câteva. Dar mai știu că sunt și altele care nu au făcut-o, pentru că mă știu pe mine și alte câteva fete.
Sunt cazuri și cazuri. Din moment ce n-a precizat, cum aș fi formulat eu întrebarea dacă era a mea, am luat de bună că doar a fost cu el, l-a iubit etc. În fond, sunt copii, eu la vârsta aia nu visam la relații de un an pentru că meram prea ocupată să trăiesc o dată cu anime-urile mele happy.

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

Ehhh.e mare iubirea la 14-15 anie sublima.e minunata.din pacate, e trecatoare ca aburul.

| Iamnotme a răspuns:

Mda, s-a aprins iar scânteia.
Păi, de moment ce el te-a părăsit, nu ar trebui să îţi faci prea mari speranţe.
Întreabă-l pur şi simplu.
Dar părerea mea este să-i da-i pace. Poate o să-ţi spună că te place încă, vă impăcaţi, îţi dă iar papucii, şi suferi iarwinking.

| robi1990 a răspuns:

Esti disperata,

| Marayana explică:

El are 15 ani.