| Alexandru0204 a întrebat:

Am 19 ani si vreau sa aflu niste pareri despre ceva! Faza este ca in timpul unei partide de sex, primul numar ma tine undeva la 10 minute maxim( bine e ceva normal), dar dupa ce termin mi se "culca" penisul si ca sa am o noua erectie, dureaza foarte mult, pana la 15 20 de minute. Saraca fata, imi face sex oral pana ii ies ochii! In aces caz, as dori sa stiu daca este ceva normal, sau daca nu, ce as putea face( un regim alimentar ceva?)! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AdrianMarian55 a răspuns:

Off ce comentarii... cred ca numai putoi sunt pe aici, frate, since nu e normal dar avand in vedere generatia asta noua care fac laba de la varste foarte mici acum pentru "voi" este normal, eu unul de abia la 14 ani am stiu ce e aia laba si dupa 2 luni am facut iar prima partenera de sex am avut-o la 18-19 ani si acum am 30 si inca imi merge ciocanul, conteaza mult si psihicul masculin dar tot odata si ingreuneaza la partea sexuala mai tarziu excesiul de masturbare, eu la 20 pana la 23 ani rezistam mai mult de 20 minute oricat de buna era si oricat de excitat eram pur si simplu imi puteam controla sa pot rezista mai mult dar acum cu generatia asta si toate chimicalele da. este normal.

4 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

In mod normal tu te astepti ca la fiecare sfert de ora sa tragi cate-un numar nu? Vrei sa mori la 20 de ani sau ce?

| epurasu a răspuns:

Este normal stai linistit nu-ti fa probleme.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu prea ai ce face in aceasta privinta, fiindca este vorba de ritmul tau biologic, de viata. Probabil pe moment te-ar putea ajuta niste energizante, dar nimeni si nimic nu poate garanta o reusita. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Ce ti se intampla tie este ceva normal. Spune-i prietenei tale sa aiba rabdare cu cel mic pana se trezeste sa inceapa un nou act sexual.