| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am 20 de ani si inca sunt virgin. Credeti ca e ceva anormal unui baiat la vrsta asta. Astept raspunsurile voastre.

13 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Avand in vedere ca la 13 ani copii isi incep viata sexuala...cam da...defapt nu esti anormal esti pe cale de disparitie
Baiat la 20 de ani virgin... bravo tie big grin

| Rebecca a răspuns:

Iti incepi viata sexuala atunci cand simti nevoia, cand te simti pregatit si ai persoana potrivita cu care sa o faci. Nu exista o anumita regula care sa spuna varsta potrivita pentru a'ti incepe viata sexuala. O faci cand vrei. Ma bucur nespus ca mai exista baieti ca tine, care nu se rezuma doar la sex inca din adolescenta. Bafta!

| lays a răspuns:

Nu e nimic anormal in asta.numai sa nu o dai in bara acum.sa te culci cu vreo prostituata, cum fac majoritatea ca sa scape de "povara". fa-o cu o fata dragutahappy

| Sigmund a răspuns:

Putini mai sunt cei ca tine.Baietii din ziua de azi sunt decisi sa faca sex de la o varsta cat mai frageda fara a se gandi la consecinte.Sigur ca nu este anormal, este foarte bine.Bravo!

| nely19 a răspuns:

Hmm nu cred ca e ceva anormal, doar ca baieti la varsta asta mai rar... dar cum de ai putut rezista tentatiilor?

| pengu a răspuns:

Omule, specia ta e pe cale de disparitie! nu este nimic anormal in asta, bv tie tongue

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Nu e anormal! doar ca unora o sa li se para ciudat in ziua de azi! oriqm bv tie!

| claudiu1818 a răspuns:

Nu e anormal... si eu am 19 ani si sunt tot virginwinking stai calm ca ai sa gasesti o fata care sa te placa si sa fie doar pentru tine, asta astept si eu.

| cssmirel a răspuns:

Bafta la pus faianta in continuarehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e nimic anormal ci foarte bine sa te dezvirginezi e bine dupa ce te casatoresti esti ceva de genul meu eu am 19 ani si tot virgin sunt am de gand sa fiu pe viata asa mai ales punete si gandeste-te ca vrei sa o faci si fata aceea nu mai e virgina tie ti-ar veni prost pentru ca u fiind virgin si ea a facut-o nu e correct sa te rupa pe tine cel mai bine e sa fie virgina si ea dar e aproape imposibil de gasit bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este normal fa ceva

| Michelleexds a răspuns:

Uuu :O
20 de ani?
virgin? ceva rar.
dar. nu cred ca e asa anormal
poate inca nu esti pregatit sau nu te simti pregatitthinking
Nu cred ca e ceva anormalbatting eyelashes
Take care >:d

| serbyserby a răspuns:

Man, decat sa te dezv. la 13 ani cum fac altii mai bm o faci can d simti tu.PS:Bafta la pus faianta!winking