| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am nevoie de ajutor.Cum fac sa scap de teama asta de a vorbi cu o fata de care imi place foarte mult? mereu cand dau sa vorbesc cu ea pe facebook,incepe sa imi bata inima foarte tare si tremur ( sunt si timid,insa chiar vreau sa scap de asta). Eu o cunosc pe ea si cand ne mai intalnim ne salutam, dar nimic mai mult. Am nevoie de sfaturi, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| SilentStriker a răspuns:

Sincer, cred ca inainte sa vorbesti cu ea, ar trebui sa incerci sa prinzi incredere in tine. Daca in momentul in care vorbesti cu ea pe facebook iti bate inima foarte tare si tremuri, cum ar fi daca ati vorbii intre patru ochi? Mai interactioneaza cu alte fete pe care nu le placi, fi mai indraznet! Numai bine!

3 răspunsuri:
| sayWhaaat a răspuns:

Vsaengsnb --- raspuns de toata jena, dat in necunostinta de cauza.
Claude25 --- funda, parerea mea!

| vsaengsnb a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti.
daca vrei sa o impresionezi incearca sa o faci sa rada, sa fii un fel de cel mai bun prieten, dar trebuie sa ai grija pentru ca daca ii vei fi cel mai bun prieten ea iti va zice tot ce are de zis si va fi directa cu tine. Deci in principiu trebuie sa o faci sa rada si sa zambeasca cand e trista. Acestea sunt sfaturile mele. SUCCES

| Claude25 a răspuns:

Mai, ai o singura viata.ce se poate intampla? spune i ca ai vrea sa o cunosti mai bine, ca iti pare simpatica si diferita. Nu te teme, adica mna..nu te taie nimeni.