| ana06261996 a întrebat:

Salutare.am si eu o mica probleme dar care ma facut citeva zile sa ma gindesc la ea in continuu.Cu ceva vreme in urma am facut kunostinta cu un baiat dupa o vreme mi-a propus sa ne intalnim atunci nici nu mi-a dat vreme ca sa ma gindesc si sa-i dau un rs concret. Intr-o vreme era suparat in alta vorbea asa de citeva ori pina eri mi-a spus din nou ca ii place de mine si vrea ca sa fim impreuna insa eu nu sunt sigura pe mine ca il plac. Mia spus ca el ma asteapta cit timp imi trebuie mie ca sa ma gindesc. Dar de fgapt problema nu e in asta dar in faptul ca nu stiu cum sa procedez, va rog frumos ajutati-ma dati-mi niste sfaturi cum ati proceda voi sau cum ati procedat daca v-ati nimerit in asa situatii
ma scuzati ca am scrii atitea dau funda mersi*)

Răspuns Câştigător
| LovelyAnna a răspuns:

Buna! Mai intai spune-i ca nu esti sigura daca simti ceva pentru el si ca nu vrei sa incepi o relatie pana nu esti sigura pe sentimentele talewinking. Daca realizezi ca nu simti nimic pentru el ii spui in fata ca nu poti fii cu el deoarece nu simti nimic pentru el si ca nu vrei sa il faci sa sufere, iar daca realizezi ca il placi atunci ii spui ca vrei sa dai o sansa relatie. Baftawinking:* funda?

3 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Pai ii spuyi clar ca nu est sigura ca il placi si ca ar fi mai bine sa nu mai insiste pentru ca, in cazul in care inveti sa scrii corect, pardon..in cazul in care o sa incepi sa simti ceva pentru el, o sa-i spui.

| 1234abcd a răspuns:

Pai spune-i ca nu stii exact daca iti place de el...si cerei o a 2 intalnire. zii ca vrei sal cunostii mai bine si dupa o sai dai un raspuns

| ionutzicamariuca24 a răspuns:

Crede-ma te va ajuta sa fii cu cineva, dai o sansa nu ai nimic de pierdut!