| Anonimul0032 a întrebat:

Am urmatoarea problema...de ceva vreme a inceput sa imi placa de o fata. Am inceput sa vorbesc cu ea,iar acum suntem prieteni foarte buni. I-am marturisit ca o plac,dar ea mi-a spus ca nu simte la fel. Cu toate acestea, nu si-a schimbat deloc comportamentul fata de mine,pare geloasa cand ma vede in preajma altor fete si se comporta ca si cand ar simti de fapt ceva pentru mine. Si prietenii imi spun ca ma place, dar repet, ea nu spune acelasi lucru. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Insista, persevereaza, spera. Probabil ca vei castiga intr-un final. big grin

1 răspuns:
| Romulus_Mihai_2000 a răspuns:

Fa **** ca sa uiti de fete.o sa ajungi la 20 de ai cu masa musculara dubla la bratul drept