| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Ati putea sa imi dati si mie niste idei ce ceva activitati ce as putea sa le fac impreuna cu iubita, locuri pe unde sa mergem? In concluzie lucruri / locuri placute unde sa fim amandoi si sa ne simtim bine... Am tot iesit dar mai vreau si niste idei noi

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca sunteti tare micuti de varsta si sunteti dependenti de ce va dau voie parintii, deci o iesire la plimbare in parc sau pe faleza orasului, ar cam fii singurele solutii pentru voi.

"în 11 Aprilie | Sergiuu009 a răspuns (pentru Kiwijuice69):
În mare parte părinții nu sunt de acord..."

| DARLINGx a răspuns:

Undeva in pădure? Dacă e in apropiere pe unde stai.
Sau pe un câmp liniștit.
Ieșiți la plimbare. Cam atâta idei am

| Kilov31 a răspuns:

Mare,munte,pădure,străinătate,teatru,picnic,ocean,lac,Dunăre,concert,supermarket,pub,terasa,club.