| anonim_4396 a întrebat:

Salutare baieti&fete happy! Sunt indragostit de cea mai buna prietena a mea, ce pot face? Si ea simte ceva pentru mine dar nu stiu daca in sensul acesta. Cum as putea sa fac pentru a fi impreuna cu ea? :O

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu te repeezi cu declaratia, treci prn intrebarile de aici pe cateva zile ca sa vezi cati si-au luat-o.
Strange relatia cu ea. Invit-o afara unde stii ca ii place. Ofera-i cate o floare. Fa-i complimente discrete, credibile si frumos formulate. Incearca sa petreci mai mult timp cu ea, dar fara sa fii insistent si fara sa o sufoci. Priveste-o in ochi, dar fara sa te holbezi.