| ciprianpassat a întrebat:

Salutare cam din luna septembrie sa zic. dupa un raport sexual cu o prietena, am simtit ceva la testiculul stang...am tot pus mana si am depistat ca o biluta care e lipita de testicul, sla atingere nu ma doare. dar daca apas cred ca e si normal sa doara... nu prea am bagat in seama pentru ca activitatea mea sexuala este una foarte bogata... cam de 3-4 ori pe zi... acum va las pe voi sa imi dati un raspuns, de ce am aceasta chestie? Vreau raspunsuri exacte... nu presupusuri. multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor lasă presupunerile pe TPU, aici nu sunte m niciunul doctori.

| HeadShoot32 a răspuns:

N-am auzit ceva de genul asta in viata mea. Nu e de joaca, du-te la un doctor ca ar putea fi ceva foarte grav!

| ciprianpassat explică:

Vreau sa precizez, am la ambele testicule aceasta biluta. e ceva grav?