| MaximSpeed a întrebat:

Salutare,eu am 18 ani si prietena mea tot 18 si este virgina,problema este ca atunci cand ma intalnesc cu ea mi se scoala si ma excit foarte tare incat as sari pe ea,i-am propus sa facem sex insa ea a spus sa mai astept, intrebarea este ce pot face sa o "intarat" sa vrea sa facem sex?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Very simple invit-o la ea, dai de baut pana ameteste (atentie nu impotriva vointei ei, fi destept) vezi daca reusesti sa faci sex cu ea, daca nu paraseste-o si cauti una dornica de sex. sutneti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri

| RAY a răspuns:

Isi pierzi timpul, aia place pe altul sta cu tine asa din plictiseala

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa-i propui sa accepte un petting. In functie de modul in care il vei executa si modul in care va reactiona, s-ar putea ca dupa un timp sa doreasca ceva mai multa afectiune si.....actiune. Succes.

| neutrino a răspuns:

Arata-i ca ai cu ce, poate ca nu stie!

| Emilian65 a răspuns:

Mangai-o, sarut-o in toate zonele sensibile, spune-i vorbe dulci si ai sa vezi ca va ceda si veti ajunge sa faceti si sex.

| Oana92 a răspuns:

Ar fi mai demn si mai corect sa o astepti pana e pregatita psihic, nu doar fizic. Daca nevoia de sex e prea mare si mai e importanta decat relatia cu ea, spune-i asta si pune punct relatiei. Nu forta pe nimeni sa faca lucruri de care nu se simte in stare. Nici tie nu ti-ar fi fost ok daca cineva te presa sa faci sex si tu considerai ca nu e momentul.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Du-te incet si tandru catre zonele intime combinat cu un sarut si niste vorbe frumoase.