| ghita737483 a întrebat:

Salutare, ieri am făcut "sex" cu iubita mea neprotejat. Nu îl pot numii sex deoarece nu a intrat toată, doar puțin din cap. După mi-a făcut oral și mi-am dat drumu, țin sa menționez ca m-am spălat înainte de actul sexual și ca penisul a fost introdus MAXIM 30 DE SECUNDE.
este vreo șansa sa fi rămas însărcinată?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intr-adevar, a fost o partida patetica de sex, in care nu ai satisfacut pe nimeni si nici nu aveai cum sa lasi pe cineva gravida, odata ce nu ai ejaculat in vaginul fetei.
Banuiesc ca dupa esecul asta ai satisfacut fata cu gurita ta, asa cum ti-a facut si ea tie.

| dullcat a răspuns:

Tot sex se numeste.

Da, exista sanse sa fi ramas insarcinata.E chiar asa greu sa folositi prezervativ daca nu vreti copii?

| FindMyName a răspuns:

Nu, nu poate rămâne însărcinată, dacă nu ai ejaculat în vaginul ei.