| Ionut_Calancea_1992 a întrebat:

Salutare.
Imi place de o fata care inca iubeste un musulman. Fata e romanca si a fost cu el 3 ani, acum s-au despartit deoarece el si-a gasit o musulmanca conform religiei lor, ceva de genul, iar ea vrea acum o relatie cu mine, suntem impreuna, insa din cand in cand se mai vede cu el deoarece nu il poate uita usor... Eu am fost de acord sa accept si sa incerc sa il fac sa il uite si sa stea cu mine. Ideea este ca ma simt cam naspa cand se duce la el, insa tin la ea si nu vreau sa o pierd...
Niste sugestii sincere?
Multam

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ea e nehotărîtă, si nu cred ca relatia voastra va functiona deoarece ea incă il iubeste pe musulman, cel mai bine te desparti acum de ea cind relatia voastră nu este atit de avansată, tu cum vei reactiona vazind o mereu pe ea in preajma ăluia? dacă ăla se desparte de musulmanca lui si se intoarce inapoi la fosta adică la fata cu care esti acum, gîndeste te ca ea incă are sentimente pentru el. oricum decizia i ti apartine. ce vârstă ai tu? dar ea? mersi.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Vorbeste cu musulmanca lui si spune-i ce se intimpla, nu cred caa ei ii va placea asta si veti rezolva problema impreuna

| CrystyCRS a răspuns:

Vorbeste cu musulmanul si spune-i sa-ti dea tie musulmanca si el sa ia romanca!