| cristyblondu a întrebat:

Salutare ma intereseaza si pe mine daca are cineva un link ceva in care sa vad cum se pun bilele in penis? si ma mai intereseaza daca acestea se pot pune la medic, nu la din astia care stiu si ei de pe internet? Astept niste raspunsuri concrete, astia care se cred smardoi cu bazaiala sa se abtina. Multumesc

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ti s-a urat cu binele si cu sanatatea?! Cine iti "garanteaza" ca va fi bine si nu faci vreo infectie de ajungi si la amputare?! Si atunci?! Esti deja super manierat, super cult, si slab dotat, si vreun fraier ti-a bagat prostia asta in cap?! Invata intai anatomie si fiziologie, apoi psihologia feminina si incearca sa fi om normal, nu sa crezi ca o vei "da gata" pe careva si ti se va duce buhul. Orice tipa cat de cat normala apreciaza manierele, dialogul, gesturile frumoase, tandretea si preludiul majoritar essential. Sa nu fi stiut inca asa ceva?! Revino-ti pana nu e prea tarziu! Doar puscariasii cu condamnari grele risca si fac asa ceva... dar aia chiar nu isi dau seama ce risca.

| NH4OH a răspuns:

Și la ce o să te ajute acele biluțe, nu se excită femeia ta fără alea? laughing

| cristyblondu explică (pentru NH4OH):

Sa o aud pe mama ta cum guitaie!

| NH4OH a răspuns (pentru cristyblondu):

Și dacă nu am?

| cristyblondu explică (pentru NH4OH):

Daca nu ai te probez pe tine! ce nu suport bagatorii astia de seama...