| Ursu_Seby_1993 a întrebat:

Salutare, ma numesc Seby si am 14 ani. Am o relatie cu o fata de cateva zile, totul merge perfect doar ca ma simt descurajat.Este putin mai inalta ca mine. Si nu doar, ceilalti rad pe chestia asta si nu stiu ce sa fac si cum sa reactionez. Imi puteti da un sfat sau o incurajare ceva?

Răspuns Câştigător
| millar a răspuns:

Nu conteaza inaltimea, si probabil ei sunt invidiosi pe voi nu trebuie sa fi descurajat dintr.un motiv asa apsurd, arata-le ca nu iti pasa

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca pe tine te intereseaza invidia celor din jurul tau, atunci este cazul sa te retragi acum si sa lasi fata in pace.

| seth2016 a răspuns:

Seby, fa asa. Cand iti zice vreunul ceva de diferenta de inaltime dintre voi, zambeste-i, fa-i cu ochiul si spune-i: Da, asa e. Si cand ne sarutam stau pe varfuri. Poti sa-i si arati cum te ridici pe varfuri. Have fun!

| PryntzEsykhaThA a răspuns:

Seby inseamna ca esti urat