| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. mi-a facut si eu miercuri o prietena, prima sa ii spunem asa, de pe facebook, am vb pe mess, dupa prin sms, dupa la tel, si a 2-a zi ne-am intalnit.ne-am plimbat, am stat pe o banca in parc, am vorbit, si fiind prima intalnire chiar nu am ce sa imi reprosez, am facut-o sa rada, am avut ce discuta cu ea, dupa am dus-o la un suc, am mai vorbit, si am condus-o la sf la autobuz.am incercar sa o mai tachinez(ating), vad ca accepta, la sf, am dat sa o pup pe obraji cat mai aproape de buze, si ne-am si sarutat, a fost primul meu sarut si a fost in jur de 10 -20 de secunde, ia vad ca e putin obraznica asa, adica vrea si saruturi si in pat.eu am 18 ea 17. m-a muscat putin cand ne-am sarutat, anumit. ea vad ca face primul pas de multe ori, adica imi da mesaj ce faci, ma si suna. iar seara mesajele sunt si putin erotice sa ii spun asa.ma cheama sa o incalzesc, spune ca ii e dor de mine multe, vorbim multe prostioare de astea.se vede zic eu ca ma place din moment ce a 2-a zi ne-am sarutat, la prima intalnire, si eu o plac pe ea. vreau sa va intreb dati-mi niste idee cum sa o ating mai mult, sa ma apropii de ea, sa o pop pupaci mai mult, si a 2-a intrebare, vad ca sub forma de gluma sau nu, ma cheama la ea sa o incalzesc, etc, seara pe la 1 2 cand vb la tel.acum nu stiu sigur daca glumeste sau nu si asta vreau sa imi spuneti, si oricum 1 data si 1 data tot trebuie sa ma duc la ea, dar numai ca nu stiu ce sa ii spun lu taimiu ca plec, nu stiu daca o sa ma lase.raspundeti pls daca ati citit la ambele intrebari.multumesc frumos.

5 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Daca te duci l ea nu trebuie neaparat sa faceti ceva.
ii spui tatal tau ca te duci la un prieten.
un trandafir poti sa ii iei si acum.happy

| Tiberius a răspuns:

Du-te la ea copile. nu fi prost

| Nymphetamine a răspuns:

E disperata!

| Houselaurie a răspuns:

Si.cam la a cata intalnire sa ii iau un trandafir? o floare?

| arte74 a răspuns:

Zi lu tacto ca te duci la f. utut. daca nu intelege inseamna ca e idiot. cu fata fai ce iti trece prin minte, indrazneste. daca ai emotii inspira adanc si calmeaza-te apoi treci la atac. bafta