| takennnn a întrebat:

Salutare. Plac o fata din clasa, si nu cred ca este reciproc si sunt constient de asta. Vreun sfat cum m as mai putea apropia de ea? Am planuri pentru vara asta sa merg la sala, sa arat mai bine din punct de vedere fizic, credeti ca s ar putea schimba ceva dupa aceste 3 luni in care cine stie daca o sa ne intalnim de 3 4 ori?

Răspuns Câştigător
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, este posibil. Cred că fiecare om trece măcar o dată prin situaţiile următoare: place pe cineva, sentimentul nu este reciproc, dar după un timp se întoarce roata, sau invers, să fie placut de către cineva, să nu aibă niciun interes în momentul în care află, dar pe parcurs să se îndrăgostească de persoana respectivă.