| blue82 a întrebat:

Salutare prieteni.
Am nevoie de un sfat, de fapt 2.
Azi am facut sex (eu nu am facut-o de 2 luni) pentru prima data cu prietena mea (nu e romanca, vorbim in engleza si exista niste barieire lingvistice).am avut erectie, dar nu reusit sa ajung la orgasm. si a trebuit sa ne oprim, deoarece a inceput sa o doara si eram si foarte obosit. (inainte a fost ok, deoarece ea a zis ca a avut de 2 ori orgasm in timpul partidei). Alta problema e ca ea a inceput sa zica ca e vina ei, ca nu s-a descurcat, ca nu sunt atras de ea destul. etc... Am incercat sa ii explic cu greu (bariere lingvistice) ca nu e vina ei, dar a plecat suparata. Acum, care ar putea fi problema cu ejaculatul (de fapt neejaculatul) si cum pot sa o conving ca nu a fost ea de vina, ea fiind o tipa simpatica si inteligenta, si doresc sa continuam relatia.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| seth2016 a răspuns:

Pai ce sa mai spui. laughing Spune-i ca ti-a fost frica sa nu o lasi insarcinata.

Intarzierea ejacularii e normala, ca sa zic asa, in conditiile descrise de tine. Proasta comunicare e una din cauze. Or mai fi si altele. Folositi Google Translate ca sa va intelegeti mai bine. Amuzati-va cand nu va intelegeti, desenati, dati din maini, faceti mima.

Foloseste lubrifiant ca sa reziste si la al treilea si la al patrulea orgasm. Nu te mai masturba (daca te masturbezi). Daca esti OK cu masturbarea las-o pe ea sa o faca.

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Baga o scuza ca erai obosit, elibereaza-te singur de tensiune ca o sa te doara outele si incearca sa fii mai relaxat data viitoare. Ai stat prea stresat prea incordat si de aceea nu ai putut sa finalizezi. Bafta.

| Emilian65 a răspuns:

Mai incercati si altadata si poate atunci ejaculezi si este si ea multumita de prestatia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E chinezoaica? Ai cunoscuta in complexul Europa? Stii cate boli au? Vei ajunge sa mananci serpi...

| blue82 explică (pentru anonim_4396):

Nu e chinezoaica, stai linistit! E o studenta din Bacani. Nu am cunoscut-o in Complexul Europa ci la ea in tara, lucrez acolo. Carne de sarpe am mancat dar sunt "open mind" si as incerca.
Mersi de ajutor. Alte sfaturi?

| blue82 explică (pentru anonim_4396):

Stai linistit, nu e chinezoaica, e o studenta in Balcani. Nu am cunoscut-o in Complexul Europa, ci la ea in tara, lucrez acolo. De boli... ce sa zic... am auzit ca s-a inventat prezervativul. Despre serpi, sunt "open mind" si as incerca sa manac odata. Chiar mi-ai dat o idee buna. Cand vin de la munca am restaurant chinezesc in drum. Deseara ma opresc acolo.
Mersi de ajutor. Alte sfaturi?

| blue82 explică (pentru blue82):

Corectez "nu am mancat" inca

| blue82 explică (pentru blue82):

Scuze "nu am mancat" inca, dar planuiesc

| blue82 explică (pentru blue82):

Erata: "nu am mancat" inca

| mihai69 a răspuns (pentru blue82):

Știai că poți edita / șterge răspunsuri?

| SARKAN a răspuns:

Da ce natie este ea? si acu na conteaza si starea ta fizica ca doar nu ai sa iti dai drumul cum dai drumul la apa de la robinet.si o partida de sex nu trebuie sa se termine mereu cu un orgasm.referitor la intrebare zii si tu ca erai obosit si ca nu din acest motiv nu ai pup sa termini nu ca ea ar avea ceva.si mai ales daca a si zis ca o doare na zii k te-ai timorat cand auzit asta.ca doar tu nu vrei sa faci rau vrei sa se simta bine in timpul partidei