| BroFrt a întrebat:

Am o curiozitate legata de dresurile pe care fetele/femeile le poarta. De ce majoritatea le poarta? De fiecare data cand ies prin oras vad neaparat macar o femeie care poarta. Si chiar nu înteleg de ce. Daca aș putea primii niste raspunsuri de la femei ar fii perfect deoarece ele stiu cel mai bine.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fiindca codul bunelor maniere spune ca nu este politicos sa iesi pe strada cu picioarele goale. Asa cum nici ca barbat nu ar trebui sa iesi in pantaloni scurt (in afar de momentele cand mergi sau vii de la sport sau de la plaja). Iar, in plus, iarna tin si de cald (sunt din material sintetic)

| ywar a răspuns (pentru Brigaela):

Superb, chapeau! Imi place ce aud si apreciez enorm de mult eleganta si bunul gust al unei femei rafinate si bine educate.

| darrio2007 a răspuns:

Tu de ce porti pantaloni?

| ann19 a răspuns:

Iti acopera oarecum unele imperfectiuni, tin de cald...