| ana06261996 a întrebat:

.am o mica problema de o luna si jumate ma intilneam cu un baiat mai mare ca mine cu 4 ani, de la inceput nu prea spunea ca sunt mai mica ca el iar acum ne-am despartit de 2 zile si el a spus unui preten ca cauza e ca sunt mai mica ca el...iar azi m-a sunat si mi-a spus sa ne vedem am refuzat si sunt sigura ca inca o sa ma sune nu stiu ce sa fac sal cred ca ma iubeste si sa es cu el sau nu pentru ca ma ranit enorm atunci cind a spus ca sunt mai mica si ca asta poate sa fie o problema...crying(va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Madalina84 a răspuns:

Nu cred ca noi trebuie sa iti d-am pareri ci tu sungura, pentru ca numai tu stii cat il iubesti, cat crezi ca te iubeste... cate lucruri facut pentru tine, si tu pentru el... etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mai multa grija de tine! Baietii sunt mari vanatori. Promit si luna de pe cer ca sa obtina ce vor. In plus, fara sa te superi pe mine, perfectioneaza-ti gramatica limbii romane. Vei fi mai castigata pe viitor. Ti-o spune un tip de 29 de ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste'te la relatia dintre voi, la ce gen de persoana e el. Incearca sa-l citesti si sa iti dai seama singura de intentiile lui...noi putem doar sa te sfatuim tu alegi ce faci pentru ca tu il cunosti.

| GhostBehindTheDoor a răspuns:

Vezi ca ti-am scris ceva pe privat.

| Lina0309 a răspuns:

Buna.Dupa parerea mea, n-ar trebui sa-l asculti pe celalalt tip, pentru ca nu poti sti ce intentii are si daca nu cumva a mintit.Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu iubitul tau happy