| DavidMark1995 a întrebat:

Salutare TPU happy. Am si eu o intrebare. E ok sa faci sex cu mai multe fete pe noapte? eu in general fac cu 2 sau 3 femei pe noapte de vreo doua saptamani si nu am probleme dar vreau sa stiu daca e bine sau nu din punct de vedere al sanatatii.

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cata vreme te protejezi NU este nici o problema, felicitari ma bucur sa vad baietii care isi traiesc viata ca la cartewinking respect frate

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca o faci protejat si te tine cardanul e bine.Neprotejat poti lua BTS la atatea partenere.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu spune ca nu ti-ar placea

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu e bine fiindca visele de aceasta natura, erotica si repetate noapte de noapte, pot sa te extenueze sau epuizeze... "mental". rolling on the floor

| DavidMark1995 explică (pentru corbulalbrosu):

Eu am pus o intrebare serioasa, daca tu ai chef de glume cauta pe altcineva ca tine

| Emilian65 a răspuns:

Daca o faci protejat si rezista scula la atatea eforturi, FELICITARI!

| Eduard196 a răspuns:

Nu stiu daca sa rad sau sa plang. Totusi aleg sa plang. Daca faci asa curand o sa iti moara pentru totdeauna si nubo sa te mai vrea niciuna. o sa iti slabeasca tot organismul din cauza pierderii excesive de substante nutritive prin sperma si de energie prin orgasm si o sa devii un papa-lapte. o sa iti distrugi tot corpul de la creier care are nevoie de multa energie sa functioneze si pana la la oase care o sa devina mai gragile, muschi care o sa slabeasca, o sa ai o fata mai imbatranita, si in plus nu o sa ai niciodata pe fata care ti-a fost pregatita pentru ca facand sex cu.mai multe o sa te plictisesti de fata iar dupa ce o sa te si distrugi facand asta nu o sa mai gasesti vreuna in vecii vecilor mai ales ca s-ar putea sa ai si un Altzeimer sau un diabet sau cancer pentru ca o sa ai imunitatea la pamant.