| qXxXAlexXxXp a întrebat:

.. As vrea sa imi maresc penisul cu cativa cm... Dar fara metode bazate pe pompe,pilule, operatii etc.
Penisul meu are 14 cm iar eu am 16 ani

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate afirma fara teama de a gresi ca marimea actuala a penisului tau este suficienta pentru a satisface 99% dintre femei. Deoarece se poate avea in vedere o eventuala cresterea in lungime cu inca 1-2 cm ce s-ar putea produce in urmatorii 3-4 ani, ar fi cazul sa nu-ti mai faci astfel de problemea. Din pacate trebuie sa te anunt ca deocamdata medicina si cercetarea stiintifica nu au reusit sa puna la punct o metoda prin care sa se poata mari chiar si foarte putin "barbatia" cuiva. Metodele prezentate si promovate, precum si pastilele, produsele care "garanteaza" cresteri spectaculoase ale penisului uneori "in timp record" sunt pur si simplu excrocherii folosite de sarlatani in scopul stoarcerii de bani multi de la persoane naive dar mai ales disperate.Tu nu esti intro astfel de situatie, ba din contra. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

La varsta ta, marimea este normala.

| Doub a răspuns:

Ai nevoie de un scripete, sfoară şi o bormaşină!

| Oana92 a răspuns:

Nu ai cum sa iti maresti penisul, in niciun fel. Invata sa il folosesti, ca nu o sa stea nicio fata cu liniarul langa tine.

| ANONIM5677654 a răspuns:

Cea mai buna metoda după cea chirurgicala, evident, este folosirea unui extender. Îl porti 4-6 ore pe zi timp de câteva luni și rezultatele vor apărea.

| Bebinita2 a răspuns:

Salut.Există o modalitate numită"Milking"fără pastile sau ceva deci fii atent! Ia mana dreapta si fa un zero cu degetul mare si ce arătător si pune-l la baza penisului si strânge foarte puțin apoi fa un zero cu cealaltă mână și pune-o deasupra mâinii celelalte si strânge ușor apoi ridică ușor până la capătul penisului si înapoi ai mare grija, când se întărește penisul îl lași până se inmoaie apoi o iei de la capăt ...acest exercițiu da rezultate bune...5cm/săptămână

| BarbieruAdi a răspuns:

Ia viagra