| moartetiganilor a întrebat:

Deci e o fata de care-mi place foarte mult si nu stiu daca si ea simte acelasi lucru pentru mine.I-am zis ce simt pentru dar ea nu mi-a raspuns...crede ca o iau peste picior sad
Va rog ajutati-ma ca vreau sa fim impreuna si n-am idee de ce as putea face.multumesc mult

Răspuns Câştigător
| Nedoritul a răspuns:

Frate tu esti un exemplu prin faptul ca ai făcut asta. Si dacă vrei chiamo undeva unde sunteți doar voi 2 si spune-i ca tu simți ca o placi cu adevărat si întreabă dacă vrea sa fie prietena ta kiss* baftaa

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Mai așteaptă puțin, și poate o să-și mărturisească și ea sentimentele.
Dacă nu îți dă atenție, încearcă să nu-i mai oferi nici tu așa multă.
Propune-i să ieșiți într-un parc, și discutați.

| elComandantee a răspuns:

Nu simte.
Chill.
Mai sunt fete.
E primul refuz din viaţa ta probabil. O să urmeze mai multe...

| FaraSareDoi a răspuns:

Fetelor le place cand le duci flori. Incearca asta.
E normal sa reactioneze asa... ai fost poate prea direct si ai speriat-o. Pe bune acum, daca ar veni la tine cineva din senin si ti-ar spune ca vrea sa fie cu tine, cum ai reactiona?
Asa imi facea si mie unu, ma tot intreba pe facebook. Tipu' o fi dragut, dar... Baietilor, prea vreti sa va pice fata din prima, mai luptati si voi!

| Gabriel643 a răspuns:

Ai facut foarte bine,in cazul fetelor le trebuie timp sa se decida,nu dintrodata,nu-ti fa griji,mai asteapta,cine stie,poate o sa spuna,,Si eu te plac"Normal ca fetele se rusineaza,nu stie ce sa spuna,are emotii, ii trebuie timp sa se gandeasca, nu spun ca ai actionat repede, ai actionat din inpuls, dar intelege ca ii mai trebuie timp. Sper ca te-am ajutat