| HGAlexYT a întrebat:

Eu sunt Alex si as vrea sa invit o fata sa iesim undeva
1 unde sa o scot la o cafea capuccino sau la cofetarie?
2 cum ar trebui sa formulez. Dati-mi niste idei despre ce sa ii spun?
P.S. Eu am 16 ea 22. M-ati motivat la cealalta intrebare si am decis sa incerc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa o inviti la un film, un spectacol, un local unde sa serviti o prajitura, o cafea sau de ce nu chiar si la o plimbare in 2 atat pe jos cat si cu bicicletele sau cu rolele daca vremea de afara o permite. Nu incerca sa-ti faci scenarii si regii de acasa dupa care sa te ghidezi sau sa te comporti, deoarece de regula totul se produce instant pe moment de cele mai multe ori involuntar. Incearca sa fii dezinvolt fiindca totul se va desfasura si va fi perfect. Succes!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoate o la un mec, acum e frig afara si îi poti lua ceva cald, un hamburgher si o cafea, e super. Spune i asa: Mi ar face o deosebită plăcere sa beau o cafea cu tine, si o intrebi unde i ar plăcea sa merge ti ori la Mec ori la Kfc, dar vezi sa ai bani la tine, că poate fetei îi este foame si vrea si ea un hamburgher sau o portie de aripioare picante de la Kfc sunt delicioase.

| Catlyn88 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic. Cred ca i-ar placea sa mergeti la cofetarie. Dragostea nu are varsta dar ai totusi grija ca s-ar putea sa te refuze. Dar chiar si asa nu trebuie sa te descurajezi. Bafta