| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU, iarasi, am si eu o alta problema, chiar daca nu ma uit foarte des la filmele porno, nu toate imi plac, preferatele mele sunt cele cu bondage, panties, anime, asta ar fi o problema? dar de fapt nu asta este itnrebarea, prietena mea a venit aseara la mine imbracata n iste pantaloni ffff scurti (mai scurti de juma de buca)rupti, de blugi, un tricou negru, si niste ciorapi dinaceea peste gennunchi, in toata culorile, ...am vorbit nu stiu ce.etc,s-a inserat, iar ea s-a bagat in pat, si m-a chemat, eu nu am mai facut sex cu ea pana acum.inca e virgina,, ma rog.am venit in pat, si s-a urcat peste mine, m-a dezbracat, am dezbarcat-o.si mai mult ne-am prostit, dar acei ciorapi nu si i-a dat jos, si ma excitau foarte foarte tarehappy, ar fi o rpbolema asta?

3 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

Nu.mie mi se pare ceva normal.trebuie sa incercati cat mai multe chesti in pat altfel va plictisiti.:*

| bunica18 a răspuns:

Nu ciorapii iti produceau acest efect ci pretena bre...trezeste-te. Insa nu va mai jucati cu focul ca riscati sa va aprindeti. Respect-o, iar daca ea inca nu stie cit valoreaza explica-i tu dar nu in pat-winking
Pornografia imbolnaveste, daca tu nu ai face asa ceva de ce sa incurajezi pe altii uitindu-te la genul asta de mizerii?

| VladCosmin007 a răspuns:

Da e o problema foarte grava, du-te mai repede la doctor ca asa au murit multi. Din cauza asta ai ocazia sa faci cancer si sa mori de bubă la cur. REPEDE du-te la doctor pana nu e prea tarziu