| Fcp_David_1976 a întrebat:

Salutare TPU, ma numesc David si am 12 ani, intrebarea mea este : Sunt disperat, dupa o PRIETENA de 12 ani, si nu stiu cum sa ma calmez, da stiu la 12 ani nu aveati iubite ci va jucati cu gornetele de hartie si fotbal cu un beson de minge, da eu am prieteni pe strada la mine cu, care ma joc cu gornetel de hartie si jucam fotbal in gradinile la oameni, si + de asta mai merg la antrenamente la Lunceafarul Drajna si de asta vreau sa ma calmez, pentru a ma ocupa numai de Fotbal si scoala. Va rog ajutati-ma cu niste metode.

Dau funda!

P.S :

Răspuns Câştigător
| eugeniancu a răspuns:

Cel mai des ma calmez cand ma gandesc ca nu am sanse cu persoana respectiva. Sper sa te ajute, nu sunt sigur daca la toti merge asa

4 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Da o laba si mai practica niste antrenamente de lb romana. happy

| Doub a răspuns:

Dă-ţi 2 palme.