| HeLps a întrebat:

Recent M`am Cuplat Cu O Fata... Am Curaj sa-i Vorbes Nu Mai Pe Mess Azi A plecat De La Ore Si M`a Pupat Pur Si Simplu Am Inlemnit Plzzz Ziceti`mi Ce Sa Fac Dau Fundaaaaaa

Răspuns Câştigător
| RaLuCa23 a răspuns:

Data viitoare sarut-o tu! asa cum ai ramas tu inlemnit ca ea te-a sarutat data viitoare cand va intalniti ia-ti inima in dinti si sarut-o! sigur ar ramane placut surprinsa de curaju tau! stai linistit ca nu cred ca o sa te muste! apoi daca respectiva fata cu care te-ai cuplat ti-ar propune sa faceti dragoste cred ca ai ajunge direct la terapie intensiva, insa nu cred ca e cazul sa ajungeti pana aici ca dupa intrebarea ta banuiesc ca esti cam "tinerel"pentru treaba asta! fii un pic mai curajos, dupa cum ti-am mai zis nu cred ca o sa te muste daca o saruti si daca o iei un brate ca doar e prietena ta!

1 răspuns:
| Haze a răspuns:

In primul rand sa vezi daca ai vreo problema cu shiftu sau caps lock`u laughing