| anonim_4396 a întrebat:

Rog seriozitate maxima! De o saptamana ma doare testiculul stang deoarece mi-am luat un genunci in testicule. Ma doare doar partea de jos a celui stang dar nu mereu. Doar uneori si incepe sa ma doara si celalalt! Ce sa fac? E vreun inceput de boala sau ceva? Se poate agrava in timp?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Durerea persista si se manifesta datorita traumatismului la care a au fost supuse gonadele in urma acelei lovituri. Durerea se reduce treptat si va dispare/va trece in timp. Sanatate!

| LPCTSTR a răspuns:

Nu este motiv de ingrijorare. Cu timpul va trece.