| Geokodatu a întrebat:

Salutare TPU sun baiat de 16 ani .....si faza e ca vreau sa fiu cu o fata din zona mea si am vb c ea putin (va rog nu va bateti joc de ce scriu deoarece nu am mai avut pana acum prietena iubita CUM O FI ) ASA si am luat-o usor aM DAT NISTE LIKE-URI LA poze mi-a dt si ea si vad k ne cam intelegem am intrewbat-o ce parere are despre mine si a zis k una buna ma cunoaste putin din sc generala si am intrebat-o daca are prieten mi-a spus ca nu si am intrebat-o daca nu are vrea sa fie cu cineva (facand apropo daca vrea sa fie cu mine ) si mi-a raspuns ca deocamdata vrea sa stea o perioada singura ce credeti oare o accepta peste o perioada de timp? mentionez k ma inteleg foarte bine cu ea

Răspuns Câştigător
| krys1616 a răspuns:

Fii dragut cu ea, incearca sa ii fii alaturi vorbind cu ea pe mess. facebook. P.S., Parerea mea e ca trebuie sa va cunoasteti destul de bine ca sa fiti impreuna... Abia dupa o poti intreba.
Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Peste 5 ani probabil ca exista o sansa.

| mahmy97 a răspuns:

Dupa 2 saptamani fa-ti curaj mai asteapta una(saptamana) si...fa pasul cel mare

| Lauurica a răspuns:

Mai asteapta cateva zile si dupa o intrebi daca vrea sa fie cu tine.Dar nu prea multe, sa nu o pierzi happy

| Amariei_Nico_1995 a răspuns:

Incearca sa o saruti