| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

Sunt baiat, am 15 ani. As vrea neaparat cum pot sa imi fac curaj cu o fata...Adica cum pot sa ii spun sau sa ii arat ca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| TheUchiha a răspuns:

Sall frate, fetelor le plac chestiile amuzante, insa nu bancurile si glumele cu Bula! Daca fata vede ca esti dragut cu ea, si de gasca se va indragosti de tine.Si inca ceva: fetelor le plac saluturile baietilor cu smecherii si din astea. Cum ar fi:bateti palma, apoi dati pumn in pumn iar apoi spuneti cv fara sens cum ar fi:hamburgerlaughing O sa mearga ai sa vezi. Bafta fratewinking

3 răspunsuri:
| mada1820 a răspuns:

Sa te comporti frumos cu ea, sa iti petreci timpul cu ea, sa discutati diferite lucruri, sa-i faci din cand in cand complimente...In felul asta o sa-si dea seama ca o placi.Bafta!

| Myrru a răspuns:

Ai putea mai intai sa intri in vorba cu ea(dar mai intai sa te informezi daca are un prieten) sa incerci sa o cunosti mai bine, ea sa te cunoasca mai bine, sa te apropii de ea cat mai mult, sa incerci mai intai sa ii fii un bun prieten si apoi pe parcurs daca si ea te place s-ar putea sa se infiripe ceva intre voi(pe parcursul acestei prietenii tu trebuie sa ii dai cat mai multe semne ca o placi)...iar daca vezi ca ea nu da semne ca tear place sau ca o atrage un alt baiat, nu-ti fa griji mai sunt o gramada de fete pe lume!big grin nu trebuie sa iti fie teama sa iti arati sentimentele, nu fii prea insistent de la inceput, ia-o cat mai usor. Multa BAFTA!happy

| CryDeavies a răspuns:

Vorbeste cu ea mult dar spune-i glume...ce mai, fii amuzant! spune-i cati place cum se imbraca si daca iti spune ceva pari si tu interesAt! Succ