| Lațăvi2016 a întrebat:

Sunt un baiat de 13 ani si am o problema. Sunt atras de baieti dar din pacate si de fete. Cum pot sa fac ca sa nu mai fiu deloc atras de fete? Rog seriozitate. Dau fundau.

Răspuns Câştigător
| Jakind a răspuns:

1. Du-te pe pornhub.
2. Scrie gay.
3. Da-ti laba.
4. O sa-ti placa.winking

| Lațăvi2016 explică (pentru Jakind):

Mulțumesc mult! Tu meriti fundaul! Si va fi al tau! Pentru că tu chiar îl meriti! Mersi!

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Înseamnă că ești bisexual. Cu timpul vei vedea că nu e nici o problemă să-ți placă ambele sexe și nu poți opri să nu-ți mai placă de băieți sau fete având în vedere că ție îți plac ambele.

| Emilian65 a răspuns:

Ignora fetele si nu ai cum sa mai fii atrs de ele.

| seth2016 a răspuns:

Ai vrea sa fie lucrurile clare, dar nu sunt. S-ar putea cu timpul sa te indrepti spre un sex sau altul. S-ar putea sa ai perioade cand esti (mai mult) atras de baieti, alte perioade cand esti (mai mult) atras de fete. S-ar putea sa te insori cu o fata si sa te intalnesti in secret cu un baiat. Cu timpul o sa te accepti asa cum esti. Daca e o problema mare stai de vorba cu un psiholog deschis la minte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bisexual, adica iti place de mai mult decat un sex.

| AtriunBoi a răspuns:

Vrei sa vb?

| Crononimus45626844 a răspuns:

Sinucide-te.