| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine va rog. deci, am o prietena care momentan se afla peste hotare. am cunoscut-o pe net si am inceput sa vorbesc cu ea in fiecare zi. discutam tot felul de teme. apoi am inceput sa vorbim prim webcam. asa era mult mai interesant. dar acum ea are webul stricat si in ultimul timp simt ca vorbim tot mai putin si mai putin fiindca nu stiu despre ce sa mai discut cu ea. imi puteti da si mie va rog niste teme de discutie sau intrebarai care sa poata genera o discutie? +funda+

Răspuns Câştigător
| Anett14 a răspuns:

Poi de obicei discutiile incep cu o intrebare simpla... vorbeste cu ea despre ce va place si mai cauta si tu subiecte ca nu-i asa greu! funda?

3 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Sex

| Rubikon96 a răspuns:

Am incercat dar ea este de alta religie si nu discuta asa gen te teme

| marcel17 a răspuns:

Intreab-o ce a mancat zilnic ce a mai facut si ce mai spune ceva nou