| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor,

Am 22 de ani și cunosc o fată mai mică decât mine cu un an, de ceva vreme. După câteva conversații și zâmbete, i-am dat numărul meu (deoarece ea nu vroia să mi-l dea pe al ei). Dar nu oricum. Pe o bucățică de foaie alături de un mesaj. "Vrei să fii motivul meu?", iar mai jos numărul meu de telefon. A reacționat ok, iar după puțin timp această fată a început să deseneze ceva pe verso. A desenat niște inimioare și a scris: "Be baby".

Credeți că poate însemna ceva aceste cuvinte? Sau poate avea vreo legătură cu ceea ce simte?

Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ti-a dat...curaj.

| SkyPilot a răspuns:

Sa nu se fi gandit la "bye" si sa nu fi stiut cum se scrie happy Dar nu este cazul, nu ar fi desenat inimioarele.
As crede ca fata este timida si a vrut si ea sa iti dea un semnal pozitiv. Sa speram ca va avea curajul de a te suna. Ia-o usor, invit-o pe afara, ofera-i un trandafir rosu cand va mai vedeti. Nu te grabi cu declaratiile decat cand esti sigur ca si ea simte ceva pentru tine.

| 7octombrie a răspuns:

Normal, ti-a aratat putina afectiune ceea ce un prim pas in a merge mai departe. Succes!