| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Pe 24 am sansa sa fac pentru prima data sex. Eu am 13 ani ea are 18. Amandoi virgini. Pana acum, i am mai aratat eu peni**l si a zis ca ii place. as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi ceva. Nu vreau sa gresesc. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Daca mi-as asculta instinctele si creierul as spune NU, clar. Daca mi-as asculta poftele, as spune Da. Totusi, nu cred ca as putea pierde o asemenea ocazie, esti cam mic la clasa a 7a insa esti baiat.
Nu cred ca se intampla nimic rau, doar prinzi experienta.
P.S ai grija sa folosesti prezervativ, sa nu devii tatic.

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai sa vezi daca o vei face, sau ramai cu scula in aer. Nu te baza mult pentru ca sant smechere fetele

| Andrei981 a răspuns (pentru mgtow):

Face sigur! 1)suntem impreuna 2)am aranjat tot...la mine acasa...tot tot! happy Nu este genul!

| mgtow a răspuns (pentru Andrei981):

Nu recomand sa o faci dar profita de ocazie si nu pune mult suflet in relatie pentru ca va veni vremea cand o sa plece cu altu, una serioasa nu se culca cu tine si nici nu iti zicea ca te vrea de iubit

| Narcis2007 a răspuns:

Troll...nu imi pot imagina cum o fata de 18 ani se poate uita la unul de 13...

| DNSK a răspuns:

Nimic n-am inteles, nu vad cum una de 18 ce vaneaza baieti cu masini te vrea pe tine. fii linistit ca si eu cand fumez am un pinguin langa chiuveta de la bucatarie. ne intelegem foarte bine! (eu am o scuza, a ta care e?)

| MaDeclarFan a răspuns:

rolling on the floor si dupa ce criterii aproba sau dezaproba ea un penis? rolling on the floor) si zici ca mai vazut din astea, de poate sa spuna ca ii place al tau? rolling on the floor Vezi sa nu ai o surpriza si de fapt sa nu fie virgina rolling on the floor

| gingergirl1 a răspuns:

Nu pot sa cred laughing De obicei fetele se uita la baieti mai mari decat ele laughing Dar in fine.
Daca tu crezi ca la 13 ANI e ok sa faci "prostioare"...straight face Mda, mie tot nu imi vine a cred ca are 18 ani laughing))) E ciudat thinking
Ma rog, sa stii ca o relatie nu inseamna doar sex, nu stiu ce va tenteaza pe voi toti.asta,sincer!

| Madayna a răspuns:

Esti foarte mic, tu ar trebui sa ai prietena de varsta ta, nu de 18 ani sau chiar nu ar trebui sa ai la varsta ta. Lasa sexul ca nu-i pentru copii.

| NameHarris a răspuns:

Hmm... folosesti prezervativ foarte simplu happy

| Andrei981 a răspuns (pentru NameHarris):

Sal! Daca imi dai si niste sfaturi, cum sa o iau, cum sa aranjez camera etc...iti dau funda!

| Hieer a răspuns:

CE SE PETRECE CU VOI? Cum sa faci sex la doar 13 ani?

| Andrei981 a răspuns (pentru Hieer):

Nu conteaza varsta daca este iubire. Vei zice ca la varsta asta nu stim ce este iubirea. Gresesti. Stim!

| Hieer a răspuns (pentru Andrei981):

Lol, tu nu stii ce este iubirea la doar 13 ani. Clar, spuneti ca va iubiti, ca nu puteti sta unul fara celalalt, s.a.m.d, dar pe parcursul anilor o sa va schimbati TOTAL gandirea si o sa priviti din alta perspectiva acest lucru. Si mi se pare ca aceasta intrebare este pusa in bataie de joc.happy

| Andrei981 a răspuns (pentru Hieer):

Mie mi se pare ca tu dai raspunsuri pentru a ajunge in top. TPU-ul este pentru a ne ajuta unul pe celalalt. Nu pentru a rade de el! Puteai sa dai un raspuns SERIOS

| Hieer a răspuns (pentru Andrei981):

Mi-am spus parerea, baiatule.

| Me01 a răspuns:

E bine ca la 13 ani ai o Imaginația bogatahappy

| anonim_4396 explică (pentru Me01):

Cel mai inteligent raspuns de aici. ma mir ca restul chiar il iau in serios laughing. bv tie

| Me01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms. Asta a visul lui, dorinta lui si imaginatia lui... Alti nu gandesc ca o fata de de 18 ani nu s-ar uita la un copil ca sa nu spun mucos de 13 ani. laughing

| Ciumpi35 a răspuns:

Cine imi da un pistol sa ma sinucid? Daca tu la 13 ani stii ce e aia iubire. Dupa o luna-2 de relatie o sa te plictisesti si se termina iubirea voastra. Faptul ca nu stii cum sa faci sex si ce trebuie sa faci e o dovada ca esti pregatit. Ai internet, folosete-l. Informeaza-te si nu uita de perzevativ.

| Ciumpi35 a răspuns (pentru Ciumpi35):

Ca nu esti pregatit*

| Anonymous999 a răspuns:

Wtflaughing
Sincer eu am vazut un ***** al unui copil de 10 ani si e minuscul deci al tau nu e departe (fac practica in spital ca sa nu aud comentarii idioate), asa ca nu pot intelege cum tu un copil ai putea satisface o femeie sincer, nici nu stii cum.
Eu iti dau un sfat asteapta sa mai cresti sa nu te faci de ras, bine ai spus "sansa" nu e iubire intre voi te-ai dat singur de gol; it's just sex oh go on
Dar daca totusi vrei un sfat pe langa critica mea, lenjerie curata alba sau rosie, lumanari, trandafiri etc

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Anonymous999):

Voi fetele (ca inca nu esti femeie) nici nu puteti concepe sa fiti cu un baiat mai mic ca varsta decat voi in schimb visati doar la barbati adevarati. Nu va puneti niciodata problema ca un barbat matur nu are ce sa vada intr-o copila de 20 de ani decat pasarica (pentru ca sa fim realisti, la 20 de ani esti inca un copil). Mai interesant e ca multe va dati lovite si va plangeti ca ati fost inselate fara sa va dati seama ca ati tintit prea sus.

| wolfman22 a răspuns:

Te bucuri de parca iti cumpara parintii PlayStation

| Andrei981 a răspuns (pentru wolfman22):

Am frate. Stai linistit!

| leFunnyDuck a răspuns:

DOAR zic insa cum ai facut rost de o prietena de 18 ani?
P.S. doar curiozitate oh go on

| Maximilian191 a răspuns:

Camera nu trebuie sa o aranjezi intr-un fel anume, sa fie treaba cat mai naturala. Incepe cu preludiul dar nu prea mult timp si dupa treci "la treaba". Cauta pe google niste pozitii si nu uita sa ai grija si de sani

| ALEXandra050 a răspuns:

Gandeste-te bine, ai doar 13 ani. Asa ca toate la timpul lor

| Cristian_Minescu_1998 a răspuns:

Mai totul va decurge de la sine fi increzator bafta