| eugensuperstar a întrebat:

Salutari astăzi am avut o experienta foarte neplacuta m-am întâlnit cu o fosta colega de clasa am mers la o cafea dupa am mers pe un câmp din apropiere si mi-a facut sex oral cu prezervativ dar dupa un timp a căzut si l-a scos de tot si a continuat doar cu mana dar a scuipat pe penisul meu sa se umezeasca sa termin mai rapid. Dupa 2 ore am aflat ca e centurista am verificat si din păcate am văzut-o cu un client ce sanse sunt sa iau sida prin acel scuipat? Va rog frumos răspunsuri serioase

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Putin probabil, dar nu imposibil. Ar fi indicat sa-ti faci niste analize pentru bolile clasice. De HIV mai bine sa nu stii, ca tot nu ai ce face.
Ar fi trebuit sa-ti sune clopotelul... pe camp, si chestia aia cu scuipatul care este o indicatie de "profesionalism"...

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi vezi ce pățesti dacă te duci la curve? Stai potolit ce te manincă in fund, mergi la medic, șanse sunt multe cind e vorba de boli si belele. nu puteai tu să ti faci singur? T e ai dus să ti facă aia plină de boli, acum stai si suferi.

| PeFuga a răspuns:

HIV nu poti lua. Cantitatea de saliva necesara pentru a iti transmite viusul ar trebui sa fie in jur de 7 kg...
Dar nu e exclus sa fi luat alte boli cu transmitere sexuala petru ca multe dintre ele se transmit si prin sex oral... Pentru siguranta ta fa-ti niste analize!

| XxBlueRosexX a răspuns:

Sida se ia foate usor prin contact sexual sau prin sange...in cazul acesta e aproape imposibil dar nu exclus...mergi luni la medic si fa-ti niste analize de sange sa fii mai sigur, iar data viitoare nu mai accepta oral de la fete din astea pentru ca s-ar putea sa cedezi si sa te culci cu ele si esti gata. Ai grija

| eugensuperstar explică:

Multumesc pentru răspunsuri din păcate am vorbit cu un medic si a zis ca doar dupa 6 luni pot afla sigur daca am luat Sida am avut mare încredere in ea dar mai aveam si un prezervativ si am insistat sa il folosim pana la urma a căzut si s-a cam si supărat ca nu am mai lasat-o sa continuie oral de specificat ca nu am platit nimic la final

| LVT a răspuns:

Nu... Daca ai folosit prezervativ si nu au fost accidente ( sa se sparga sau tae) nu ai de ce sa i-ti faci probleme )