| eugensuperstar a întrebat:

Salutari azi dimineata cand m-am trezit am simtit ca mi-a luat foc penisul, zona adiacenta la propiu ma ardea foarte foarte tare si nu am reusit sa mai dorm deloc foarte urata senzatia de arsura dupa ce am luat o pereche de boxeri mai lejeri a mai trecut senzati a dar parca si acum simt ca si cum as fi oparit vara intre picioare.Ce as putea sa pun acolo sa calmeze si nu prea as vrea sa ma duc la doctor

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poti pune comprese cu apa rece si-ti va alina din arsuri.

| Lawliet14 a răspuns:

Cred ca e o dermatofitia inghinala sau altceva. Nu seamana cu oparitul intre picioare, nu? Ai vizitat cumva femei de comsumatie? Folosesti si un limbaj folosit de acei vizitatori. Ar trebui sa vizitezi un medic, ca sa nu fie ceva si mai serios. Ti-ar putea trece cu un nidoflor sau alta crema asemanatoare dar nu poti sa mergi dupa ureche. Trebuie sa te vada cineva.

| Oana92 a răspuns (pentru Lawliet14):

Te rog, lamureste-ma cu o chestie. Ce din ce a spus reprezinta ''un limbaj folosit de acei vizitatori''?

| g4mma a răspuns:

Cheama pompierii, urgent

| eugensuperstar explică:

Seamănă cu oparitul intre picioare zona este rosie am avut boxeri mai stransi si de obicei parca la frecarea zonei e senzatia de arsura la dame de consumatie nu am fost de. 3 luni crezi ca cu compresa de musatel sau galbenele ar calma